O NÁS

Společnost Mac Point s.r.o. byla založena v roce 2020 a sestává z týmu profesionálů a vybraných servisních techniků, kteří mají dlouholeté zkušenosti v oblasti prodeje a servisu výpočetní techniky.

Cílem společnosti je poskytovat zákazníkům nové, zánovní nebo použité počítače Mac od značky Apple, stejně jako kompletní servisní služby v nadstandardní kvalitě za příznivé ceny. Důležitá je pro nás především záruka  kvality všechna zařízení jsou detailně prověřena a nabízena ve skvělém stavu.

Poradenství při výběru je dle našeho názoru v mnoha případech klíčové, možná jste se právě rozhodli pro nákup prvního počítače Mac, budete ho využívat při specifické práci nebo máte velmi konkrétní požadavky na konfiguraci, či cenu. Nic z toho není problém, jsme Vám schopni individuálně poradit, dbáme na prozákaznický přístup.

Na výběr máme vždy minimálně 100 prověřených počítačů skladem.

Rychlé jednání při koupi a při řešení servisních zakázek je u nás samozřejmostí.

Servisní zásahy řešíme přímo my, na rozdíl od konkurence, která servisní služby pouze nabízí s velkou cenovou přirážkou.

U nás se nemusíte bát, že by jste čekali měsíc na samotnou diagnostiku či opravu, až 95% oprav vyřešíme do třetího dne od přijetí.

 

Služby, které nabízíme:

  • Výkup počítačů Mac od značky Apple
  • Prodej zánovních a použitých počítačů Mac od značky Apple
  • Poradenství – pomáháme s výběrem vhodného zařízení a po koupi jsme k dispozici v případě uživatelských dotazů
  • Servisní služby – poskytujeme servisní služby společnostem, partnerským servisům a v případě potřeby i koncovým zákazníkům

 

Záruka

Na všechny naše počítače nabízíme záruku 6 měsíců, kterou zpravidla vyřešíme do 4 pracovních dní.

Velkoobchodní nabídka

Kontaktujte nás na e-mail prodej@mac-point.cz pokud máte zájem o větší množství počítačů, oprav, pravidelné údržby či prodej velkého množství strojů.

Máme vybudovanou stálou síť obchodních partnerů, partnerských servisů a stále se vracejících zákazníků.

Buďte jedním z nich, neváhejte nás kontaktovat a konečně zažít kvalitní služby, těšíme se na vás!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz